Akko Horizon 3087DS 2nd Gen Pink Switch
Фото 6 |
Akko Horizon 3087DS 2nd Gen Pink Switch |
|
Одна із найдоступніших механік у лінійці клавіатур Akko. У моделі Horizon 3087DS використовується традиційне дротове підключення. Є вологозахист електронних компонентів. Підсвічування кнопок відсутнє, але в девайсі передбачена можливість опціональної установки ілюмінації. Розкладка комплектується надійними механічними перемикачами Gen Pink Switch 2 покоління. Конструкція свічок - Linear.
Лінійні перемикачі спрацьовують із мінімальним рівнем шуму. Механічна клавіатура Akko Horizon 3087DS 2nd Gen Pink Switch має підтримку запису макросів. Для роботи з макрокомандами передбачено фірмове програмне забезпечення Akko Macro V1.0. Дротове підключення реалізовано за допомогою знімного шнура довжиною 1,8 м. Підключення до корпусу клавіатури здійснюється за допомогою інтерфейсу USB Type C, а ось підключення до комп'ютера - USB Type A.
У цій моделі передбачені дуже зручні розкладні ніжки з дворядною конструкцією. Нахил розкладки можна налаштувати в межах 5, 7 або 11 °. У наборі аксесуарів передбачений комплект запасних кнопок. За допомогою змінних кейкапів можна зробити розкладку кастомнішою. Змінні кнопки виготовлені у контрастному помаранчевому відтінку. Для клавіш використаний полімер PBT, що запобігає швидкому зносу розкладки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akko.
Купити Akko Horizon 3087DS 2nd Gen Pink Switch
Усі ціни 10 →AKKO 3087DS V2 Horizon Akko Pink V2 (6925758607742) Blue/Black 69257586077 | 2 899 грн. |
Akko 3087 V2 DS Horizon V2 Pink (6925758607742) | 2 899 грн. |
Клавіатура Akko 3087 DS Horizon 87Key, Pink V2, USB, EN/UKR, No LED, Blue | 2 899 грн. |
Клавиатура AKKO 3087 DS Horizon (Blue) 6925758607742 | 2 899 грн. |
Akko 3087 V2 DS Horizon V2 Pink (6925758607742) | 2 899 грн. |
Модификації Akko Horizon 3087DS
Ціни на Akko Horizon 3087DS |
---|---|---|---|---|
Akko Horizon 3087DS 2nd Gen Orange Switch | від 2 499 грн. | 9 пропозицій | ||
Akko Horizon 3087DS 2nd Gen Pink Switch | від 2 899 грн. | 10 пропозицій | ||
Akko Horizon 3087DS CS Pink V2 Switch | від 2 099 грн. | 2 пропозиції | ||
Akko Horizon 3087DS CS Radiant Red Switch | від 2 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Akko Horizon 3087DS Cherry MX Brown Switch | від 2 899 грн. | 8 пропозицій | ||
Akko Horizon 3087DS Cherry MX Red Switch | від 3 399 грн. | 9 пропозицій |