Панель для виклику Akuvox R20B in-wall (R20B IW)
Akuvox R20B in-wall |
|
Підтримка SIP. Налаштування через web-інтерфейс. Сумісність з ONVIF.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akuvox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akuvox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akuvox R20B in-wall
Трьохабонентна панель виклику Akuvox R20B | 11 960 грн. |
Захисний козирок Akuvox R20K/R20B (IW) Rain Cover для врізного монтажу | 2 160 грн. |
П'ятиабонентна панель виклику Akuvox R20B | 12 760 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →