Панель для виклику Akuvox R27A in-wall (R27A IW)
Відео 2Фото 5 |
Akuvox R27A in-wall |
|
Підтримка SIP, DTFM, ONVIF. Налаштування через web-інтерфейс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akuvox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akuvox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akuvox R27A in-wall
Багатоабонентна панель виклику Akuvox R27A | 21 960 грн. |
IP вызывная панель Akuvox R27A AL | 8 883 грн. |
IP-панель виклику Akuvox R27A AL | 21 960 грн. |
Багатоабонентна панель виклику Akuvox R27A | 21 960 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →