Панель для виклику Akuvox R20B OW-4 (R20BX4)
12 360 грн. Купити! IP-панель виклику 2 Мп Akuvox R20B X4 OW на 4 абонентиTechnoceh.comНовий магазин (Кременчук) Поскаржитись |
Akuvox R20B OW-4 |
|
Підтримка SIP. Налаштування через web-інтерфейс. Сумісність з ONVIF.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akuvox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akuvox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Akuvox R20B OW-4
Ціни на Akuvox R20B OW-4 |
---|---|---|---|---|
Akuvox R20B OW-2 | від 11 560 грн. | 2 пропозиції | ||
Akuvox R20B OW-3 | від 11 960 грн. | 2 пропозиції | ||
Akuvox R20B OW-4 | від 12 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Akuvox R20B OW-5 | від 4 070 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →