Домофон ARNY AVD-7005
Відео 2Фото 3 |
ARNY AVD-7005 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARNY.
Купити ARNY AVD-7005
Усі ціни 10 →Комплект відеодомофона Arny AVD-7005 (білий/сірий) | 3 534 грн. |
Arny AVD-7005 Black Gray 62931 | 5 799 грн. |
Комплект відеодомофону Arny AVD-7005 white+grey v.2 | 3 534 грн. |
Комплект AVD-7005 (білий/коричневий) | 3 534 грн. |
Комплект AVD-7005 (чорний/коричневий) | 3 534 грн. |
Простий і компактний
Дана модель виглядає дуже просто поруч з іншими представниками сучасних відеодомофонів і здається застарілою. Ситуацію трохи рятують її компактні розміри, завдяки яким вона може добре вписатися в інтер'єр приміщення навіть за наявності мінімальної кількості місця.
Працює відмінно!
Взаємодія з пристроєм здійснюється за допомогою кнопок, розташованих праворуч від екрана. TFT LCD-дисплей дає напрочуд гарну картинку, багато в чому завдяки дозволом 800x480 пікселів. Для роботи знадобиться звичайна домашня розетка з напругою 230 В.
Тонкощі відеодомофона
Особливість апарата тільки одна ― робота в широкому температурному діапазоні, від -10 °С до 60 °С. Враховуючи цей факт, вартість девайса трохи завищена. За таку суму можна знайти домофон з більш широким функціоналом.
Ця модель стане хорошим вибором для тих, хто цінує простоту у зовнішньому вигляді і експлуатації.