Тумба під умивальник Akva Rodos Rodors 55 (АР0000404)
Фото 4 | Очікується у продажу 8 230 грн. Тип: тумба; Монтаж: підлоговий; Розташування: пристінна; Розташування умивальника: по центру; Відкривання: дверцята; умивальник; полиці; доводчики; ніжки; Матеріал корпуса: ДСП; Матеріал фасаду: МДФ; |
Akva Rodos Rodors 55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Akva Rodos Rodors 55
Ціни на Akva Rodos Rodors 55 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Rodors 50 | від 5 951 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Rodors 55 | від 8 230 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Rodors 65 | від 8 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Rodors 70 | від 4 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Rodors 100 | від 17 324 грн. | 2 пропозиції |