Тумба під умивальник AM-PM X-Joy 55 M85-FSX0551-WC0551WG38
Фото 7 |
AM-PM X-Joy 55 M85-FSX0551-WC0551WG38 |
|
Спеціальний спосіб фарбування довговічних поліакрилових емалей у 7 шарів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM X-Joy 55 M85-FSX0551-WC0551WG38
Усі ціни 15 →Тумба підлогова Am.Pm X-Joy 55 см M85-FSX0551-WC0551WG38 з умивальником | 15 161 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM X-Joy 55 см (M85-FSX0551-WC0551WG38) M85-FSX0551-W | 15 161 грн. |
Тумба с раковиной напольная AM.PM X-Joy, 55 см, M85-FSX0551-WC0551WG38 192 | 15 161 грн. |
Комплект меблів тумба з умивальником AM.PM X-Joy 55 х 45 х h85 см, білий г | 15 161 грн. |
Тумба із умивальником у ванну AM.PM X-Joy 55x85x45см на підлогу білий M85- | 15 161 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →