Електрогенератор AL-KO 2500-C (130930)
Відео 2Фото 3 |
AL-KO 2500-C |
|
Бензогенератор для побутових потреб. Позиціонується виробником як тимчасове джерело живлення для невеликого приватного будинку, дачі, майстерні або гаража. Може обслуговувати споживачів електроенергії сумарною потужністю 2 кВт. Має дві розетки на 230 В та клеми на 12 В для приладів, що працюють на постійному струмі. Електрика виробляється синхронним альтернатором із вбудованою системою автоматичного регулювання напруги (AVR). На техніці AL-KO зазвичай встановлюються сучасні економічні двигуни, і мініелектростанція не є винятком. Чотирьохтактний бензиновий 196-кубовий мотор потужністю 6.5 к.с., встановлений на генераторі AL-KO 2500-C, має дуже помірний апетит. Він споживає близько 1,07 л палива за годину роботи. Таким чином, запасу палива у 15-літровому бензобаку вистачає приблизно на 14 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Купити AL-KO 2500-C
Усі ціни 33 →Генератор бензиновый Al-ko 2500 C 110549 | 13 499 грн. |
Бензиновий генератор AL-KO Comfort 2500-C (130930) | 14 999 грн. |
Генератор бензиновий AL-KO 2500 C 101352-2 | 13 499 грн. |
Генератор AL-KO 2500 C | 13 499 грн. |
Генератор AL-KO Comfort 2500 C (130930) | 13 099 грн. |