Садова повітродувка-пилосос AL-KO LB 1860 (113922)
Фото 4 |
AL-KO LB 1860 |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO LB 1860
Усі ціни 17 →Воздуходувка акумуляторна AL-KO LB 1860 BO Flex, без акб і з/п 113922 | 3 199 грн. |
Повітродувка акумуляторна AL-KO LB 1860 BO Flex (113922) 113922 | 3 199 грн. |
Акумуляторна повітродувка AL-KO LB 1860 BO Flex (18 В, без АКБ) 113922 | 3 200 грн. |
Садовая воздуходувка AL-KO Lb 1860 Bo Flex (113922) | 3 200 грн. |
Повітродувка акумуляторна AL-KO LB 1860 BO Flex (без АКБ та ЗУ) 113922 | 3 199 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →