Садова повітродувка-пилосос AL-KO Solo 442 (127380)
Відео 3Фото 6 |
AL-KO Solo 442 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo 442
Усі ціни 21 →Садовый пылесос Solo by Al-Ko 442 | 10 999 грн. |
Садовий пилосос SOLO by AL-KO 442 бензиновий, 0.8 кВт, 260 км / год (12738 | 11 499 грн. |
Пилосос-повітродувка Solo by AL-KO 442 (1.08 л. с., 260 км/год) 127380 | 11 500 грн. |
Ручной садовый пылесос Solo by AL-KO 442 (127380) | 11 000 грн. |
Садовий пилосос solo by AL-KO 442 127380 | 10 999 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →