Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 520 W (127695)
Відео 1Фото 8 |
AL-KO Robolinho 520 W
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 2.2 Агод
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:20 см
Висота косіння:від 25 мм, до 55 мм
Вага:8 кг
Управління за допомогою AL-KO inTouch через Wi-Fi. У комплекті база
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Robolinho 520 W
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Robolinho 520 W
Усі ціни 8 →Газонокосилка-робот Al-Ko Robolinho 520 W | 47 999 грн. |
Газонокосарка-робот AL-KO Robolinho 520 W (127695) 127695 | 47 999 грн. |
Газонокосилка-робот Robolinho 520 W Solo By AL-KO(127695) | 47 999 грн. |
Газонокосарка-робот AL-KO ROBOLINHO 520 W AL-KO (127695) | 44 999 грн. |
Газонокосарка AL-KO газонокосарка-робот ROBOLINHO 520 W SOLO BY AL-KO (127 | 44 771 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →