Газонокосарка-робот AL-KO Solo Robolinho 450 W (127618)
AL-KO Solo Robolinho 450 W
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 2.2 Агод
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:20 см
Висота косіння:від 25 мм, до 55 мм
В комплекті обмежувальний провід( 100 м), а так само кілочки для його фіксації (90 шт)
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Solo Robolinho 450 W
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo Robolinho 450 W
Газонокосилка-робот Al-Ko Robolinho 450 W | 44 999 грн. |
Газонокосарка-робот solo від AL-KO Robolinho 450 Вт 127618 | 44 999 грн. |
Газонокосарка-робот Solo by AL-KO Robolinho 450 W (127618 ) | 30 250 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →