Мінітрактор AL-KO Solo E-Rider R 85.1 Li (127617)
Фото 4 |
AL-KO Solo E-Rider R 85.1 Li
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:72 В, 31 Агод, 1 шт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:81 см
Висота косіння:від 25 мм, до 130 мм
Травозбірник:190 л
Вага:174 кг
Круїз-контроль
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Solo E-Rider R 85.1 Li
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo E-Rider R 85.1 Li
Усі ціни 10 →Акумуляторний садовий трактор Solo by AL-KO E-Rider R 85.1 Li (127617) 127 | 269 999 грн. |
Акумуляторний райдер AL-KO Solo E-Rider R 85.1 Li (72 В, 31 А·год) (127617 | 269 970 грн. |
Райдер садовый Solo by AL-KO E-Rider R 85.1 Li (127617) | 269 999 грн. |
Трактор - газонокосарка акумуляторний AL-KO R 85.1 LI(127617) | 269 999 грн. |
Акумуляторний райдер AL-KO Solo E-Rider R 85.1 Li (72 В, 31 А*год) (127617 | 269 999 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →