Обприскувач AL-KO Solo 201C
AL-KO Solo 201C 1.25 л2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Solo 201C
Усі ціни 16 →Обприскувач ручний SOLO 201C | 777 грн. |
Опрыскиватель ручной Solo (201C) | 777 грн. |
Обприскувач ручний SOLO 201C | 777 грн. |
Обприскувач ручний SOLO (201C) | 777 грн. |
Опрыскиватель Solo ручной, 1.25 л, поршневой, давление 3 бар, с поворотным | 933 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації AL-KO Solo 201C
Ціни на AL-KO Solo 201C |
---|---|---|---|---|
AL-KO Solo 201C | від 777 грн. | 16 пропозицій | ||
AL-KO Solo 202C | від 799 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →