Інсталяція для туалету Alca Plast AM101/1120 Sadromodul
Відео 1Фото 4 |
Alca Plast AM101/1120 Sadromodul без унітазунітаз |
|
Стандартні налаштування: малого змиву: 3 л., великого змиву: 6 або 6-9 л.
Додатково може комплектуватися унітазом і аксесуарами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alca Plast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alca Plast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alca Plast AM101/1120 Sadromodul
Усі ціни 30 →Інсталяція для унітазу Alcaplast AM101/1120 з білою клавішею M670 AM101/11 | 5 996 грн. |
Alcaplast Alcaplast Комплект 3в1 : система інсталяції AM101/1120 з білою к | 4 844 грн. |
Alcaplast AM101/1120 AM101/1120-3:1RS M70-001 | 8 311 грн. |
Інсталяція для унітазу ALCAPLAST з кнопкою хром глянец AM101/1120-4:1 UA M | 6 169 грн. |
Інсталяція для унітазу Alcaplast AM101/1120 з хромованою клавішею M571 AM1 | 6 169 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Alca Plast AM101/1120 Sadromodul
Ціни на Alca Plast AM101/1120 Sadromodul |
---|---|---|---|---|
Alca Plast AM101/1120 Sadromodul | від 4 844 грн. | 32 пропозиції | ||
Alca Plast AM101/1120 Sadromodul WC | від 8 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →