Інсталяція для туалету Imprese i8120
Фото 4 |
Imprese i8120 без унітазунітаз |
|
Інсталяція має регулювання глибини (від 126 до 170 мм)
Додатково може комплектуватися унітазом і аксесуарами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese i8120
Усі ціни 16 →Інсталяції для унітазу Imprese 3 в 1 i8120 | 6 499 грн. |
Інсталяційна рама Imprese i8120 2 в 1 без кнопки (I8120) | 6 499 грн. |
Інсталяція для унітазу Imprese 3в1 (i8120) i8120 | 6 499 грн. |
Комплект інсталяції для унітазу 3 в 1 Imprese, клавіша хром i8120 | 6 477 грн. |
Imprese Imprese комплект інсталяції для унітазу 3в1 (інсталяція, кріплення | 5 962 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Imprese i8120
Ціни на Imprese i8120 |
---|---|---|---|---|
Imprese i8120 | від 5 962 грн. | 17 пропозицій | ||
Imprese I8120 WC | від 7 740 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →