Стрем'янка Intertool LT-0033 60 см
Фото 5 |
Intertool LT-0033 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool LT-0033 60 см
Усі ціни 10 →Стремянка Intertool LT-0033 | 1 695 грн. |
Intertool Intertool LT-0033 115267 | 1 999 грн. |
Стрем'янка Intertool 3 сходи (LT-0033) | 1 799 грн. |
Стрем'янка Intertool LT-0033 (3 щаблі) | 1 999 грн. |
Стрем'янка сталева, 3 сходини, 380*260 мм, висота 1127 мм INTERTOOL LT-003 | 1 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intertool LT-0033
Ціни на Intertool LT-0033 |
---|---|---|---|---|
Intertool LT-0033 60 см | від 1 695 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool LT-0034 80 см | від 2 247 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool LT-0035 100 см | від 2 497 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →