Тумба під умивальник AM-PM Spirit 80
Фото 4 |
AM-PM Spirit 80 61 см82 см |
|
Гарантія від виробника — 3 роки
Умивальник може продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Spirit 80
Тумба підвісна AM.PM білий глянець з умивальником Spirit 80 см M70-FUX0802 | 20 554 грн. |
Тумба с раковиной AM.PM Spirit подвесная 820x468 белая M70-FUX0802-WC0802- | 20 554 грн. |
Тумба с умывальником AM.PM Spirit 80 см M70-FUX0802-WC0802-38 | 20 554 грн. |
Тумба підвісна AM.PM білий глянець з умивальником Spirit 80 см M70-FUX0802 | 20 554 грн. |
Модификації AM-PM Spirit 80
Ціни на AM-PM Spirit 80 |
---|---|---|---|---|
AM-PM Spirit 60 | від 17 168 грн. | 5 пропозицій | ||
AM-PM Spirit 80 | від 20 554 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →