Душовий набір AM-PM Spirit V2.0 F0170A000
Фото 7 |
AM-PM Spirit V2.0 F0170A000 |
|
Є функція Rub&Clean для легкого очищення душових форсунок. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Шарнірне з'єднання захищає душовий шланг від перекручування. Перемикач режимів Simple Switch Push
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Spirit V2.0 F0170A000
Усі ціни 16 →Душовий набір AM.PM Spirit V2.0 хром F0170A000 | 4 427 грн. |
Душовий набір AM.PM Spirit V2.0 хром F0170A000 | 4 427 грн. |
Комплект для душу із штангою AM.PM Spirit 2.0 із шлангом 1750мм ручною лій | 4 427 грн. |
Душевая ганитура AM.PM Spirit 2.0 (F0170A000) 192086 | 4 427 грн. |
Душовий гарнітур AM.PM Spirit V2.0 (F0170A000) F0170A000 | 4 427 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →