Ванна AM-PM Spirit 179.5x80 см (W72A-180-080W-A2)
Відео 1Фото 4 |
AM-PM Spirit 180x80 |
|
Ванна може бути укомплектована системою аеромасажу, хромотерапії, каскадним змішувачем, комплектом підсвічування води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Spirit 179.5x80 см
Усі ціни 14 →Ванна акрилова AM PM Spirit 180х80 W72A-180-080W-A2 | 19 776 грн. |
Ванна AM.PM Spirit 180x80 см (W72A-180-080W-A2) W72A-180-080W-A2 | 15 821 грн. |
Ванна акрилова AM PM Spirit 180х80 W72A-180-080W-A2 Сифон Alca Plast A55K- | 19 776 грн. |
Ванна акрилова прямокутна AM.PM Spirit 179.5x80см універсальна W72A-180-08 | 15 821 грн. |
AM.PM AM.PM Spirit W72A-180-080W-A2 | 15 821 грн. |
ще 9 пропозицій
Ванна дуже сподобалася за дизайном. Хоча коли ліг у неї було не дуже зручно, але набравши в неї вже воду та ліг, відчуття зовсім інші ванна дуже зручна. При куті спинки у ванній 125° спина діє не в напрузі під час прийняття ванни. Ванною задоволений. Поки що недоліків не виявив. користуюся AM-PM Spirit 170x70 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації AM-PM Spirit
Ціни на AM-PM Spirit |
---|---|---|---|---|
AM-PM Spirit 150x70 см | від 5 390 грн. | 17 пропозицій | ||
AM-PM Spirit 169.5x75 см | від 10 135 грн. | 14 пропозицій | ||
AM-PM Spirit 170x70 см | від 5 464 грн. | 17 пропозицій | ||
AM-PM Spirit 179.5x80 см | від 15 821 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →