Процесор AMD FX 4-Core FX-4320 BOX (FD4320WMHKBOX)
Відео 46Фото 2 | Товар застарів 1 932 грн. Роз'єм (Socket): AMD AM3+; Кількість ядер (cores): 4; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 4; Модель IGP: немає; |
AMD FX 4-Core FX-4320 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відгуки 127 | 1 2 16 107 |
працює вже 10 років, правда без буста, але витягує навіть без видухи свої гроші якість продуктивності та роботи (у роках) немає Вячеслав Гусак: користуюся AMD FX-4100 більше року |
Пашет без вопросов.
За поледние 2 года 3 раза горел северный мост(пора уже поменять), ситуацию решил отдельний кулер на мост. - - |
Пользуюсь большее 5 лет точно.Лучший процессор за свою стоимость на сокете am3+/am3. Производительность даже на 2019 год оставляет многие процессоры позади. Если вы хотите собирать очень бюджетный пк ,можете смело брать этот процессор. Не грелся 6-6,5 лет.Начал недавно грется,и то из-за того,что засохла термопаста.После смены перестал грется,и это с БОКСОВЫМ кулером. ну а если имеется чуть больше денег,то смотрите на линейку ryzen 5 :1600-2600.лучшие процессора. Соотношение цена/качество Хорошо работает на момент 2019 года Работает на уровне i3-i5 и стоит дешевле Может редко грется до 65-75 градусов користуюся AMD FX 4-Core більше року |
Показано 3 з 127 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
10 січня 2019, 23:42
Какая материнская плата подойдёт? #
Gigabyte GA-78LMT-S2 R2 или MSI A68HM-P33 V2
9 березня 2023, 23:13
На що можна замінити ? #
Хочу замінити данний процесор, на що можна замінити? +- бюджетне і ефективне, щоб підходив на той самий сокет
anonim
23 листопада 2021, 18:01
Совместима ли с видеокартой gtx 1050 ti #
Совместим ли этот процессор с gtx 1050 ti?
Показано 3 із 94 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації AMD FX 4-Core
Ціни на AMD FX 4-Core |
---|---|---|---|---|
AMD FX 4-Core FX-4100 | від 1 158 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 4-Core FX-4300 OEM | від 1 264 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD FX 4-Core FX-4350 OEM | від 994 грн. | 1 пропозиція |