Процесор AMD Athlon X4 Bristol Ridge X4 970
Відео 1Фото 2 |
AMD Athlon X4 Bristol Ridge X4 970 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Athlon X4 Bristol Ridge X4 970
Усі ціни 20 →Процесор AMD Athlon X4 970 (AD970XAUM44AB) | 999 грн. |
Процессор AMD Athlon X4 970 (3.8GHz 65W AM4) Tray (AD970XAUM44AB) AD970XAU | 590 грн. |
Процесор AMD Athlon ™ II X4 970 (AD970XAUM44AB) AD970XAUM44AB | 628 грн. |
AMD Athlon X4 970 (AD970XAUM44AB) ad970xaum44ab | 628 грн. |
AMD Процесор AMD Athlon ™ II X4 970 (AD970XAUM44AB) AD970XAUM44AB | 628 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
14 грудня 2021, 23:18
Замена #
Стоит ли вообще брать этот процессор с последующей заменой на райзен с хорошей материнкой по типу Gigabyte b450 aorus elite которая будет поддерживать и этот проц в том числе?
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Модификації AMD Athlon X4 Bristol Ridge
Ціни на AMD Athlon X4 Bristol Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD Athlon X4 Bristol Ridge X4 940 | від 384 грн. | 16 пропозицій | ||
AMD Athlon X4 Bristol Ridge X4 950 OEM | від 387 грн. | 19 пропозицій | ||
AMD Athlon X4 Bristol Ridge X4 970 | від 423 грн. | 21 пропозиція |
Рекомендуємо