Процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM (100-000000597)
Відео 20Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM |
|
Вимкнене вбудоване графічне ядро.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM
Усі ціни 36 →AMD Ryzen 5 7500F 3.7(5.0)GHz 32MB sAM5 Tray (100-000000597) 100-000000597 | 7 799 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 7500F (100-000000597) TRAY 100-000000597 | 7 799 грн. |
Amd Ryzen 5 7500F (100-000000597) Tray | 7 753 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 7500F (100-000000597) | 7 583 грн. |
Amd Ryzen 5 7500F (100-000000597) Tray | 7 680 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
крутий камінь температура
сила ціна Max Ostapenko: користуюся AMD 7500F OEM кілька місяців |
2 місяці у використанні, що я можу сказати. Мене все влаштовує, камінь чисто під ігри, налаштував курву, розігнав пам'ять до 6000 cl30, знизив тдп до 80 ватів, вихваляється до 5450Мгц.
Якщо брати конкурента в особі І5-13600k, то в робочих завданнях та синтетиці інтел буде цікавіше за рахунок малих ядер, але це тупикова платформа, а Am5 ще житиме як мінімум 3 роки. Економічність, буст до 5450Мгц без розгону, майбутні платформи, кеш L3 32мб. Високі температури (знижується за допомогою курви та пару натискань кнопок у Біосі), відстійний контролер пам'яті (пам'ять вище 6400 не поїде), розгону по суті немає, все що вичавіть 5500 і те не стабільно. Slimainis: користуюся AMD 7600X BOX кілька місяців |
Додати відгук
5 грудня 2023, 02:45
Чи сумісний з ddr5-6000? #
чи буде з ним працювати оперативка ddr5-6000? або краще використовувати з частотою не вище 5200 як вказано на офіційному сайті?
20 липня 2023, 21:52
Яке охолодження підійде #
Доброї ночі. Скажіть, будь ласка, яка система охолодження (башня) підійде для цього процесора?
Модификації AMD Ryzen 5 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 5 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | від 7 425 грн. | 43 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | від 6 799 грн. | 36 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | від 8 177 грн. | 38 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 MPK | від 7 899 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | від 7 500 грн. | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | від 8 799 грн. | 56 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | від 8 569 грн. | 44 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | від 10 193 грн. | 9 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO OEM | від 11 200 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →