Відеокарта Golden Memory GeForce GT 610 GT610D31G64bit
Golden Memory GeForce GT 610 GT610D31G64bit |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Golden Memory GeForce GT 610 GT610D31G64bit
Усі ціни 15 →Видеокарта GeForce GT610, Golden Memory, 2Gb GDDR3, 64-bit, VGA/DVI/HDMI, | 1 269 грн. |
Golden Memory GeForce GT610 1GB DDR3 (GT610D31G64bit) GT610D31G64bit | 1 199 грн. |
Golden Memory GT610D31G64bit | 1 069 грн. |
Відеокарта Golden Memory GeForce GT610 1GB DDR3 (GT610D31G64bit) | 1 100 грн. |
Golden Memory GF GT610 1Gb DDR3 (GT610D31G64bit) 100370 | 1 089 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →