Процесор AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM (100-000000031)
Відео 13Фото 4 |
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM |
|
Процесор лінійки Ryzen 5 Matisse належить до молодших 7-нанометрових рішень, які в 2019 році вперше випущені компанією AMD. Завдяки підтримці технології SMT у моделі реалізована багатопотоковість: на кожному з 6 ядер можливе виконання двох потоків команд, що позитивно позначається на швидкодії і загальній ефективності CPU. Процесор AMD 3600 OEM має тактову частоту 3.6 ГГц з можливістю автоматичного розгону до 4.2 ГГц.
Додатково регулювати ці значення дозволяє вільний множник. «Движок» має сумарно 35 МБ кеш-пам'яті (включаючи 32 МБ третього рівня), сумісний з системними платами з сокетом AM4, підтримує оперативну пам'ять формату DDR4 3200 МГц. Модель поставляється без кулера і не передбачає інтегрованого відеоядра, так що систему охолодження для CPU і графічний адаптер для зібраного комп'ютера доведеться купувати окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM
Усі ціни 59 →AMD Ryzen 5 3600 3.6(4.2)GHz 32MB sAM4 Tray (100-000000031) 100-000000031 | 3 059 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz, 6C/12T, 32MB,65W,AM4 TRAY 100-000000031 | 3 099 грн. |
Amd Ryzen 5 3600 (100-000000031) Tray | 3 001 грн. |
Amd Ryzen 5 3600 (100-000000031) Tray | 2 973 грн. |
Процессор amd Ryzen 5 3600 (100-000000031) | 3 375 грн. |
5 1 8 30 |
Купував рік тому за 3к. Нарікань немає. Для маленького бюджету це напевно ідеальне рішення. Процесора який краще цього у критерії ціна/продуктивність я не бачив. Підтримує високу частоту оперативної пам'яті, та й сам досить добре розганяється без великого підвищення TDP. Не бачу сенсу писати ще щось про цей крутий відсоток, однозначно рекомендую -Ціна/продуктивність
-Підтримує високу частоту ОЗУ -Легко розігнати -Немає ferlux: користуюся AMD 3600 OEM більше року |
ну за свою ціну топ, нічого сказати підтримує багато мат. плати якщо є кошти рекомендую докинути на 5500 але якщо не впевнені що підійде мат. плата то можна зупинитись і на ньому все за свою ціну нічого |
Процесор підходить для будь-яких ігор, у мене не нагрівається вище за 50 градусів вже рік. Ціна Prosto Dima: користуюся AMD 3600 OEM більше року |
Модификації AMD Ryzen 5 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 5 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Matisse 3500 OEM | від 6 547 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3500X OEM | від 2 855 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 BOX | від 3 160 грн. | 77 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 MPK | від 3 039 грн. | 53 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM | від 2 920 грн. | 59 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 WOF | від 3 099 грн. | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X BOX | від 5 799 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X OEM | від 3 077 грн. | 22 пропозиції |