Процесор AMD Genoa EPYC 9274F OEM (100-000000794)
Відео 3Фото 6 | від 101 189 грн. Купити! Процесор AMD CPU EPYC 7004 Series 24C/48T Model 9274F (4.05/4.3 GHz Max BoComtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
AMD Genoa EPYC 9274F OEM |
|
Моделі з суфіксом «F» мають порівняно високі частоти, а чипи з позначкою «P» не підтримують роботу в двосокетних конфігураціях.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Genoa EPYC
Ціни на AMD Genoa EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Genoa EPYC 9254 OEM | від 105 840 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Genoa EPYC 9274F OEM | від 101 189 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Genoa EPYC 9454 OEM | від 132 120 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо