Відеокарта AFOX Radeon R7 240 AFR7240-4096D3H4
Фото 4 |
AFOX Radeon R7 240 AFR7240-4096D3H4 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX Radeon R7 240 AFR7240-4096D3H4
Усі ціни 13 →Відеокарта Afox R7 240 4GB (AFR7240-4096D3H4-V3) | 2 446 грн. |
Видеокарта Afox R7 240 4GB (AFR7240-4096D3H4-V3) | 2 423 грн. |
Видеокарта SVGA AFOX Radeon R7 240 4Gb DDR3 128bit HDMI/DVI/VGA LP Single | 2 455 грн. |
AFOX Radeon R7 240 4GB DDR3 (AFR7240-4096D3H4) AFR7240-4096D3H4 | 2 499 грн. |
AFOX AFR7240-4096D3H4 | 2 415 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →