Процесор AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX (100-100001237BOX)
Відео 8Фото 6 |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX 8500G BOX8600G BOX |
|
Графічний блок RDNA 3-го покоління на 12 обчислювальних блоків із частотою 2.9 ГГц. Нейронний процесор (NPU) XDNA Ryzen AI.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX
Усі ціни 49 →AMD Ryzen 5 8600G 4.3(5.0)GHz 16MB sAM5 Box (100-100001237BOX) 100-1000012 | 10 279 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 8600G (4.3GHz 16MB 65W AM5) Box (100-100001237BOX) 10 | 9 270 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 8600G (100-100001237BOX) | 9 229 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 8600G (100-100001237BOX) | 9 355 грн. |
Amd Ryzen 5 8600G (100-100001237BOX) Ua | 9 479 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Phoenix
Ціни на AMD Ryzen 5 Phoenix |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F BOX |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F MPK |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F OEM |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX | від 7 707 грн. | 18 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX | від 8 557 грн. | 49 пропозицій |
Рекомендуємо