Процесор AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM (100-000000927)
Відео 16Фото 7 |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM
Усі ціни 44 →AMD Ryzen 5 5600 3.5(4.4)GHz 32MB sAM4 Tray (100-000000927) 100-000000927 | 4 999 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600 (6C/12T, 3.6-4.2GHz, 36MB,65W,AM4) TRAY 100-0000 | 4 999 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 5600 (100-000000927) | 4 929 грн. |
Amd Ryzen 5 5600 (100-000000927) Tray | 5 099 грн. |
Amd Ryzen 5 5600 (100-000000927) Tray | 4 884 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
2 4 2 13 |
Хороший збалансований процесор для сучасного ігрового і не лише ПК. Охолоджує його VINGA CL3023. Температура до 65 градусів. З ним у парі стоїть RTX 4060. У такому тандемі працюють гарно. ХолоднийМожливий Ні Сергій: користуюся AMD 5600 OEM кілька місяців |
Найкращий процесор за 150 доларів (25.12.2022), дуже холодний, під вежею be quiet! Shadow Rock 3 і термопастою Thermal Grizzly Kryonaut у стресс-тесті 65 максимум, у простій 30-35, без розгонів. Для ігор продуктивності вистачає із запасом для 1080 та 1440, упор вже тільки у відеокарту. З неприємних моментів це зростання ціни на материнки 550 чіпсету, але не дивлячись на це, продуктивність вища ніж у 11400f і зв'язка проц + материнка буде навіть дешевша ніж зв'язка на 12400f, а продуктивність місцями навіть вища. Продуктивність, температура |
Гарний процесор!!
Брав на олх за 4700 Порівняно зі старим Ryzen 7 2700 x у Іграх буст до 30% Не знаю навіщо але поставивши вежу ID cooling 226 xt Адреналін від амд сама розігнала до 4,6 ГГц материнка B450 aurus з таким комплектом у стресі тесті 1. Ціна
2. Вигідно купувати для В450 материнки 3. Потужність за таку ціну 4. Холодний Раніше був дорогим DatWar: користуюся AMD 5600 OEM менше місяця |
Показано 3 з 21 відгуку
ще 10 відгуків
11 травня 2023, 17:41
У меня материнка gigabyte b450 gaming x #
какую версию биоса нужно обновить что бы материнка работала с процесором ryzen 5600x?
7 червня 2022, 10:49
Ryzen 5 5600X и RX 560 4gb #
Собираю новый ПК. Так как бюджет ограничен, планирую использовать rx 560 4gb со старого ПК 2018 года. Рационально брать такаю связку, и совместима ли она вообще? ПК собираю для стриминга игры Minecraft Java Edition, насколько мне известно, данная игра не требовательна к графике а жрёт именно проц; кодировщик для стрима также можно поставить на проц. В игры с высокой графикой играть не планирую. Мать B450, ОЗУ 32 3200.
Показано 3 із 47 запитань
ще 15 запитань
Модификації AMD Ryzen 5 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | від 5 139 грн. | 62 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | від 4 800 грн. | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | від 4 650 грн. | 45 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | від 4 399 грн. | 73 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK | від 5 993 грн. | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | від 5 557 грн. | 67 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →