SSD AMD Radeon R3 MS M.2 R3MS0512G8 512 GB
![]() |
AMD R3MS0512G8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Radeon R3 MS M.2 R3MS0512G8 512 GB
Усі ціни 19 →| 3 099 грн. |
| 3 199 грн. | ![]() |
| 3 197 грн. |
| 2 958 грн. |
| 3 024 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації AMD Radeon R3 MS M.2 R3MS0512G8
| Ціни на AMD Radeon R3 MS M.2 R3MS0512G8 |
|---|---|---|---|---|
| AMD Radeon R3 MS M.2 R3MS0128G8 128 GB | від 1 052 грн. | 18 пропозицій | ||
| AMD Radeon R3 MS M.2 R3MS0256G8 256 GB | від 1 595 грн. | 17 пропозицій | ||
| AMD Radeon R3 MS M.2 R3MS0512G8 512 GB | від 2 958 грн. | 19 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →