Оперативна пам'ять AMD Entertainment Edition DDR3 1x4GB R534G1601U1S-U
![]() |
AMD R534G1601U1S-U DDR3-1600 CL11 DDR3-1600 CL11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Entertainment Edition DDR3 1x4GB R534G1601U1S-U
Усі ціни 22 →| 469 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1600 MHz AMD (R534G1601U1S-U) R534G1601U1S-U | 528 грн. |
| 501 грн. | ![]() |
AMD R534G1601U1S-U | 507 грн. | ![]() |
| 528 грн. | ![]() |
ще 17 пропозицій
0 1 1 2 |
Додати відгук
Модификації AMD Entertainment Edition DDR3 1x4GB
| Ціни на AMD Entertainment Edition DDR3 1x4GB |
|---|---|---|---|---|
| AMD Entertainment Edition DDR3 1x4GB R534G1601U1S-U | від 469 грн. | 22 пропозиції | ||
| AMD Entertainment Edition DDR3 1x4GB R534G1601U1S-UGO | від 493 грн. | 2 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →