Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x4Gb W-MEM16E3D84GLV
1 063 грн. Купити! Оперативна пам'ять для сервера GOODRAM DDR3L 1600MHz 4GB UDIMM ECC (W-MEM1Маркетплейс: Rozetka.ua ХЄХЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
GOODRAM W-MEM16E3D84GLV |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM DDR3 1x4Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1333D364L9S/4G | від 392 грн. | 38 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D364L11S/4G | від 374 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb GR1600D3V64L11S/4G | від 454 грн. | 17 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb W-MEM16E3D84GLV | від 1 063 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR3 1x4Gb W-MEM1600E34G | від 793 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо