Плита Amica 58IES3.322HTaDQ W білий
Amica 58IES3.322HTaDQ W білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 58IES3.322HTaDQ W білий
Усі ціни 10 →Електрична плита Amica 58IES3.322HTaDQ(W) | 24 271 грн. |
Плита электрическая Amica 58IES3.322HTaDQ(W) | 24 592 грн. |
Плита Amica 58IES3.322HTADQ(W) 58IES3.322HTADQ(W) | 24 326 грн. |
Індукційна плита AMICA 58IES3.322HTADQ (W) | 23 620 грн. |
Amica 58IES3.322HTaDQ(W) | 23 480 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →