Плита Amica 58IES2.322HTab Xv нержавіюча сталь
Amica 58IES2.322HTab Xv нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 58IES2.322HTab Xv нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Електрична плита Amica 58IES2.322HTab(Xv) | 23 553 грн. |
Плита электрическая Amica 58IES2.322HTAB (xV) | 24 476 грн. |
Плита Amica 58IES2.322HTab(Xv) 58IES2.322HTab(Xv) | 24 013 грн. |
Amica 58IES2.322HTab(Xv) | 21 280 грн. |
Amica 58IES2.322HTab(Xv) | 21 812 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Amica 58IES2.322HTab Xv
Ціни на Amica 58IES2.322HTab Xv |
---|---|---|---|---|
Amica 58IES2.322HTab W білий | від 21 823 грн. | 10 пропозицій | ||
Amica 58IES2.322HTab Xv нержавіюча сталь | від 21 280 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →