Посудомийна машина Amica DFM 61E6 QWEU білий
Фото 6 |
Amica DFM 61E6 QWEU білий
2021 рікінвертор
Комплектів посуду:12
Сушка:конденсаційна
Кількість програм:6 шт
Витрата води:11 л
Рівень шуму:49 дБ
Ширина:59.8 см
Всі характеристики
Характеристики DFM 61E6 QWEU
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica DFM 61E6 QWEU білий
Посудомойка Amica DFM61E6qWEU | 14 928 грн. |
Посудомийна машина Amica DFM61E6qWEU | 16 997 грн. |
Amica DFM61E6qWEU | 14 960 грн. |
Amica DFM61E6qWEU | 15 334 грн. |
Amica DFM61E6qWEU | 15 708 грн. |
Модификації Amica DFM 61E6 QWEU
Ціни на Amica DFM 61E6 QWEU |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 61E6 QWEU білий | від 14 928 грн. | 5 пропозицій | ||
Amica DFM 61E6 QISN нержавіюча сталь | від 16 195 грн. | 7 пропозицій | ||
Amica DFM 61E6 QSEU сріблястий | від 14 177 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →