Посудомийна машина Amica DFM 61E6 QSEU сріблястий
Фото 17 |
Amica DFM 61E6 QSEU сріблястий
2021 рікінвертор
Комплектів посуду:12
Сушка:конденсаційна
Кількість програм:6 шт
Витрата води:11 л
Рівень шуму:49 дБ
Ширина:59.8 см
Обробка посуду пором в кінці мийки для зменшення кількості бактерій.
Всі характеристики
Характеристики DFM 61E6 QSEU
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica DFM 61E6 QSEU сріблястий
Усі ціни 9 →Посудомойка Amica DFM61E6qSEU | 14 161 грн. |
Посудомийна машина Amica DFM61E6qSEU | 16 106 грн. |
Посудомийна машина Amica DFM61E6qSEU | 14 187 грн. |
Amica DFM61E6QSEU | 14 400 грн. |
Amica DFM61E6QSEU | 14 760 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Amica DFM 61E6 QSEU
Ціни на Amica DFM 61E6 QSEU |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 61E6 QWEU білий | від 14 928 грн. | 6 пропозицій | ||
Amica DFM 61E6 QISN нержавіюча сталь | від 16 195 грн. | 6 пропозицій | ||
Amica DFM 61E6 QSEU сріблястий | від 14 177 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →