Посудомийна машина Amica DFM 61E6 QISN нержавіюча сталь
Фото 22 |
Недорога окремостояща повнорозмірна посудомийна машина з надійним інверторним електродвигуном SilentDrive 2.0 BLDC, конденсаційною сушкою, функцією SteamPower для подачі пари в миючу камеру, електронною системою керування та практичними кошиками для завантаження. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання у просторих кухнях, де ширина корпусу не має вирішального значення для оптимального компонування техніки у кухонному гарнітурі.
Два рівні завантаження (висота положення верхнього кошика можна змінювати) дозволяють оптимальним чином розміщувати в посудомийній машині Amica DFM 61E6 QISN до 12 комплектів посуду. Особливості конструкції нижнього кошика та регулювання положення верхнього дозволяють мити великі каструлі з діаметром дна до 30 см, сотейники, сковороди, деталі кухонних комбайнів та грати варильних поверхонь. Ця машина розрахована обслуговування побутових потреб сім'ї чисельністю до 6 чол. і вона заощадить Ваш час, воду та електроенергію. Підтримує 6 програм, включаючи: швидку 30-хвилинну, інтенсивну, оптимальну автоматичну, делікатну (для скла), економну та програму половинного завантаження.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica DFM 61E6 QISN нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Посудомойка Amica DFM61E6qISN | 16 195 грн. |
Посудомийна машина Amica DFM61E6qISN | 16 722 грн. |
Amica DFM61E6qISN | 16 880 грн. |
Amica DFM61E6qISN | 17 302 грн. |
Amica DFM61E6qISN | 17 724 грн. |
Amica DFM 61E6 QISN | 22 509 грн. |
Amica DFM 61E6 QISN | 23 058 грн. |
Модификації Amica DFM 61E6 QISN
Ціни на Amica DFM 61E6 QISN |
---|---|---|---|---|
Amica DFM 61E6 QWEU білий | від 14 928 грн. | 5 пропозицій | ||
Amica DFM 61E6 QISN нержавіюча сталь | від 16 195 грн. | 7 пропозицій | ||
Amica DFM 61E6 QSEU сріблястий | від 14 177 грн. | 8 пропозицій |