Духова шафа Amica EB 7541 HB
Фото 8 |
Amica EB 7541 HB нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica EB 7541 HB
Усі ціни 12 →Духовка електрична Amica EB7541HB FINE | 9 599 грн. |
Духова шафа електрична Amica Eb 7541 Hb Fine | 10 552 грн. |
Духовой шкаф электрический Amica Eb 7541 Hb Fine | 10 541 грн. |
Духова шафа Amica EB7541HB FINE | 9 436 грн. |
Духовка електрична Amica EB7541HB FINE | 9 279 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Amica EB 7541 HB
Ціни на Amica EB 7541 HB |
---|---|---|---|---|
Amica EB 7541 H | від 11 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Amica EB 7541 HB | від 9 269 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →