Каструля KitchenAid CC003260-001
Фото 5 |
KitchenAid CC003260-001 3 л4.9 л |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KitchenAid CC003260-001
Усі ціни 19 →KitchenAid CC003260-001 | 10 379 грн. |
KITCHENAID MSS CC003260-001 | 6 597 грн. |
KITCHENAID MSS CC003260-001 | 6 564 грн. |
Каструля KitchenAid Mss 4.9 л (CC003260-001) | 7 391 грн. |
Кастрюля KitchenAid Mss 4.9 л (CC003260-001) | 7 391 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації KitchenAid CC003260-001
Ціни на KitchenAid CC003260-001 |
---|---|---|---|---|
KitchenAid CC003259-001 | від 5 784 грн. | 19 пропозицій | ||
KitchenAid CC003260-001 | від 6 531 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →