Пральна машина Amica WA1C714BLiSG білий
Фото 8 |
Amica WA1C714BLiSG білий 2022 рікпар |
|
Модель відрізняться кольором люка: WA1C714BLiSH-білий, WA1C714BLiSG — чорний.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica WA1C714BLiSG білий
Усі ціни 23 →Пральна машина Amica WA1C714BLiSH | 17 325 грн. |
Пральна машина автоматична Amica WA1C714BLiSG | 13 230 грн. |
Стиральная машина Amica WA1C714BLiSG | 13 223 грн. |
Стиральная машина Amica WA1C714BLiSG | 13 353 грн. |
Пральна машина автоматична Amica WA1C714BLiSH | 15 664 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →