Умивальник Amidicon Rubicon 50 RUBICON50HL 505 мм
Фото 10 |
Amidicon Rubicon 50 RUBICON50HL |
|
У глянсовому та матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amidicon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amidicon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amidicon Rubicon 50 RUBICON50HL 505 мм
Раковина матовая врезная Amidicon Rubicon 50 505x352 из литого камня RUBIC | 3 936 грн. |
Раковина матова врізна Amidicon Rubicon 50 505х352 з литого каменю | 3 936 грн. |
Раковина глянцевая врезная Amidicon Rubicon 50 505x352 из литого камня RUB | 3 735 грн. |
Раковина глянсова врізна Amidicon Rubicon 50 505х352 з литого каміння | 3 735 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →