Умивальник Amidicon Mini 45 MINI45HL 450 мм
Фото 9 |
Amidicon Mini 45 MINI45HL |
|
У глянсовому та матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amidicon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amidicon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amidicon Mini 45 MINI45HL 450 мм
Раковина матовая накладная Amidicon Mini 45 450x250 из литого камня MINI45 | 3 024 грн. |
Раковина матова накладна Amidicon Mini 45 450х250 з литого каміння | 3 024 грн. |
Раковина глянцевая накладная Amidicon Mini 45 450x250 из литого камня MINI | 2 880 грн. |
Раковина глянцева накладна Amidicon Mini 45 450х250 з литого каміння | 2 880 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →