Корм для собак Animonda GranCarno Original Adult Beef/Deer/Apple 1 шт
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Deer/Apple 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda GranCarno Original Adult Beef/Deer/Apple 1 шт
Корм Animonda Gran Carno Adult Beef and Deer with Apple вологий з яловичинGranCarno Adult Beef + Venison with Apple – вологий корм зі свіжих м’ясних інгредієнтів, який дарує неперевершену насолоду дл... щея собак. Цей раціон був розроблений для задоволення харчових потреб улюбленців віком від 1 до 6 років. GranCarno Adult Beef + Venison with Apple забезпечує вашого вихованця всіма необхідними поживними речовинами, яких він щодня потребує. Це чудове поєднання яблук із ситними і смачними інгредієнтами з яловичини й оленини. GranCarno Adult Beef + Venison with Apple виробляється в Німеччині, не містить злаків, сої та цукру. Особливості корму: 100% свіжі м'ясні інгредієнти: яловичина, оленина; є природним джерелом кальцію; без зерна, без сої, без цукру; без штучних барвників та консервантів; для собак від 1 до 6 років. Смачний вологий корм GranCarno – свіже м'ясо, як люблять собаки! Рекомендації щодо годування: вира Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 135 грн. |
Корм вологий для собак GranCarno з яловичиною, олениною та яблуком 400 г 4GranCarno Adult Beef + Venison with Apple: корм для собак з яловичиною та олениною Ситний і смачний, як люблять собаки: м&ap... щеos;ясні інгредієнти яловичини у поєднанні з неперевершеною олениною, доповнені фруктовим яблуком. GranCarno Adult Beef + Venison with Apple - це смачний вологий корм, який забезпечить свіжість та м'ясистіст Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 103 грн. |
Вологий корм Animonda GranCarno Adult Beef + Deer with Apple з яловичиною | 128 грн. |
Вологий корм з яловичиною та олениною для собак Animonda Gran Carno Adult | 135 грн. | Продавець: Do.Little |
Вологий корм Animonda Gran Carno Adult Beef + Deer with Apple з яловичиною | 135 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Серія Animonda GranCarnoПорівняти в таблиці →
від 245 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблук, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 102 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблук, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 90 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 53% яловичина, 15% індичка, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 103 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 54% яловичина, 14% серце індички, карбонат кальцію, лососева олія, клас: суперпреміум
від 186 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 12% лосось, 4% шпинат, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблуко, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, серце індички, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 50%, дичину 18% , субпродукти, клас: суперпреміум
від 162 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 38%, курка 30%, субпродукти, клас: суперпреміум
від 201 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, буряк, ожина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, баранина, карбонат кальцію, лососева олія, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 48% свинина, 29% бульон, 20% рубец, сафлоровое масло, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 126 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, ананас 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, папайя 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, яблука 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 119 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 130 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та органи оленини 35%, м'ясо та органи курки 30%, горохове борошно 2%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 65%, картопляний крохмаль, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: тунець 65%, риб'ячий жир, картопляний крохмаль, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: свинина 65%, картопляний крохмаль, клас: суперпреміум
від 110 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 44% курка, 26% ягня, 3% горохового крохмалю, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
від 131 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: свинина, птиця, свиняча печінка, кукурудза, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум