Корм для собак Animonda Vom Feinsten Adult Chicken/Liver 150 g 1 шт
Animonda Vom Feinsten Adult Chicken/Liver 150 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Adult Chicken/Liver 150 g 1 шт
Вологий корм для собак Animonda Vom Feinsten Adult with Chicken + liver, з | 70 грн. |
Консервований корм Animonda Vom Feinsten - влажний корм для дорослих собак | 71 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Вологий корм для дорослих собак Animonda Vom Feinsten Adult фарширована ку | 54 грн. | Продавець: HobbyMaster... |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 63 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка 44%, бульйон, форель 7.5%, лосось 7.5%, суперпреміум
від 54 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 59% (25% птиця, свинина, яловичина), 4% макарони, клас: суперпреміум
від 64 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: індичка 44%, лосось 7.5%, форель 7.5%, суперпреміум
від 70 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, яловичина, свинина, оленина, молоко та молочні продукти, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 20% яловичина, курка 4%, свинина, індичка, паприка, майоран, базилік, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% птиця, свинина, яловичина, телятина 8%), клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52%, яловичина, індичка, курка 20%, свинина, овочі, лосось 4%, суперпреміум
від 71 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, качка, свинина, овочі, субпродукти, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% яловичина, курка, свинина, індичка, 4% лосося, шпинат, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (свинина, яловичина, кролик 8%, птиця), клас: суперпреміум
від 41 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина 4%, свинина, індичка, морква 2%, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 14% яловичина, курка, 8% баранина, свинина, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% яловичина, курка, свинина, 5% індичка, морква 2%, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 51 грн.
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 65% м'ясо та м'ясні продукти (яловичина, птиця, свинина), суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, яловичина, домашня птиця, 14% оленина, мінерали, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 4%, яловичина, свинина, індичка 5%, паприка, майоран, базилік, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, фрукти (2% банан, 2% абрикос), мінерали, клас: суперпреміум
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 42% м'ясо та м'ясні продукти (курка, свинина), 15% лосось, 6% креветки, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 22% курка, яловичина, свинина, 2% шинка, 2% яйце, мінерали, клас: суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 65 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 57% (яловичина 26%, індичка 10%), клас: суперпреміум
від 58 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: північноатлантичний мінтай 26%, свинина, курка, індичка, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, свинина, яловичина, шинка, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: 14% яловичина, курка, 8% баранина, свинина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряча гомілка 55%, курячий бульйон 42%, рис 3%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 65% (яловичина 100%), клас: суперпреміум
від 67 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (70% телятини), клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти 57% (м'ясо свійської птиці 10%, ягняти 10%), клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, курка, качка, свинина, овочі, субпродукти, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ісландська баранина, свинина, курка, індичка, морква, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ірландська яловичина ангус, курка, свинина, індичка, зелена квасоля 4%, клас: суперпреміум
від 72 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 65% (свинина 100%), клас: суперпреміум