Корм для собак Animonda GranCarno Original Adult Beef/Wild Game 0.4 кг
Фото 4 |
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Wild Game 400 g 0.4 кг0.8 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda GranCarno Original Adult Beef/Wild Game 0.4 кг
Усі ціни 7 →Вологий беззерновий корм для собак Animonda GranCarno Adult Beef + Game, з | 128 грн. |
Корм Animonda GranCarno Adult Beef and Game вологий з яловичиною та дичиноGranCarno Adult Beef + Game – вологий корм зі свіжих м’ясних інгредієнтів, який дарує неперевершену насолоду для собак. Цей р... щеаціон був розроблений для задоволення харчових потреб улюбленців віком від 1 до 6 років. GranCarno Adult Beef + Game забезпечує вашого вихованця всіма необхідними поживними речовинами, яких він щодня потребує. Це чудове поєднання ситних і смачних інгредієнтів з яловичини та дичини. GranCarno Adult Beef + Game виробляється в Німеччині, не містить злаків, сої та цукру. Особливості корму: 100% свіжі м'ясні інгредієнти: яловичина, дичина; є природним джерелом кальцію; без зерна, без сої, без цукру; без штучних барвників та консервантів; для собак від 1 до 6 років. Смачний вологий корм GranCarno – свіже м'ясо, як люблять собаки! Рекомендації щодо годування: вира Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 135 грн. |
Корм вологий для собак GranCarno з яловичиною та дичиною 400 г 40177218273GranCarno Adult Beef + Game: вологий корм для собак зі смачною дичиною Смачна дичина у поєднанні з поживними яловичими інгре... щедієнтами! GranCarno Adult Beef + Game змусить серце вашого чотирилапого друга битися швидше завдяки 100% свіжим м'ясним інгредієнтам. Цей чудовий на смак корм містить усі необхідні поживні речовини, яких дорослі собаки віком від 1 до 6 років потребують щодня. З GranCarno Adult Beef + Game унікальний смак дичини стане приємним доповненням до раціону вашого улюбленця. І все це без жодних штучних барвників чи консервантів. Зроблено в Німеччині. Рекомендації щодо годування якщо собака важить 3 кг, їй можна давати 210 г корму на добу при вазі 7 кг - 400 г вологого корму на добу при вазі 15 кг вона повинна отримувати 800 г великому собаці вагою 30 кг можна давати 1200 г GranCarno - М'ясний фреш, як люблять собаки! Натуральний корм для собак, що відповідає їхньому виду - ось що означає бренд кормів для собак GranCarno. Свіжі, м'ясні інгредієнти забезпечують неперевершений смак, саме такий, який люблять собаки. Смачний вологий корм GranCarno забезпечує вашу собаку необхідними поживними речовинами. Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 135 грн. |
Вологий корм Animonda GranCarno Adult Beef + Game з яловичиною та дичиною | 128 грн. |
Консервований корм з яловичиною та дичиною для собак Animonda Gran Carno A | 135 грн. | Продавець: Do.Little |
Вологий корм Animonda GranCarno Adult Beef+ Game з яловичиною та дичиною д | 135 грн. | Продавець: BZR-ZOO |
Вологий корм для дорослих собак Animonda GranCarno Original Adult яловичин | 90 грн. | Продавець: HobbyMaster... |
Серія Animonda GranCarnoПорівняти в таблиці →
від 186 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 58% яловичина, 10% кролятина, 0.5% петрушка, карбонат кальцію, клас: суперпреміум
від 245 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблук, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 102 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблук, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 90 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 53% яловичина, 15% індичка, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
від 135 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: 54% яловичина, 14% серце індички, карбонат кальцію, лососева олія, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 12% лосось, 4% шпинат, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
від 128 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 47% яловичина, 15% оленина, 6% яблуко, карбонат кальцію, хлорид натрію, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 68%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, серце індички, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 50%, дичину 18% , субпродукти, клас: суперпреміум
від 162 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 38%, курка 30%, субпродукти, клас: суперпреміум
від 201 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, буряк, ожина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 51%, серце 17%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 41%, ягня 27%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, баранина, карбонат кальцію, лососева олія, хлорид натрію, клас: суперпреміум
Модификації Animonda GranCarno Original Adult Beef/Wild Game
Ціни на Animonda GranCarno Original Adult Beef/Wild Game |
---|---|---|---|---|
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Wild Game 0.4 кг | від 90 грн. | 8 пропозицій | ||
Animonda GranCarno Original Adult Beef/Wild Game 0.8 кг | від 186 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, свинина, клас: суперпреміум
від 120 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, ананас 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, папайя 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: філе курки 40%, яблука 4%, рис 2%, клас: суперпреміум
від 119 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для серця, в составе: свинина і м'ясо птиці, лосось, рис, клітковина, олія, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 130 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: ягня 65%, картопляний крохмаль, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: тунець 65%, риб'ячий жир, картопляний крохмаль, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: свинина 65%, картопляний крохмаль, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 52% яловичина, 31% бульйон, 8% курка, 5% індичка, 4% дичину, клас: суперпреміум
від 131 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, для кісток, в составе: свинина, птиця, свиняча печінка, кукурудза, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 126 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина 38%, курка 30%, субпродукти, клас: суперпреміум