Вантажна шина Ansu BY996 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Ansu BY996 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ansu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ansu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ansu BY996 235/75 R17.5 132M
ANSU BY996 (ведущая) 235/75 R17.5 132/129M PR16 | 4 368 грн. |
Ansu BY996 (235/75R17.5 132M) | 4 708 грн. |
Шина ANSU BY996 (провідна) 235/75 R17.5 132/129M PR16 | 4 829 грн. |