Литий диск Antera 381 10x22/5x120 ET40 DIA72,6
від 12 380 до 14 280 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Antera 381 1
Характеристики
Antera 381 10x22/5x120 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Antera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Antera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Antera 381 10x22/5x120 ET40 DIA72,6
Сортувати
Диски Antera 381 10x22 5x120 ET40 DIA72,6 | 12 622 грн. |
Antera 381 10x22 5x120 ET40 DIA72.6 | 12 380 грн. |
Antera 381 10x22 5x120 ET40 DIA72.6 | 12 863 грн. |
Antera Antera 381 10x22 5x120 ET40 DIA72.6 | 12 701 грн. |
Antera 381 (R22 W10 PCD5x120 ET40 DIA72,6) 1542429 | 12 529 грн. |
Диск Antera 381 R22 W10,0 PCD5x120 ET40 DIA72,6 | 12 504 грн. |
Диск Antera 381 10x22 5x120 ET40 DIA72.6 | 14 280 грн. |
Закрити
Схожі