Монітор AOC 27G2SPAE 27 "
Фото 9 |
Ігровий 27-дюймовий монітор компанії AOC - це середньобюджетне рішення, здатне зацікавити як геймерів, так і, наприклад, тих, хто аматорсько займається дизайном та графікою. Модель може похвалитися дійсно якісною передачею кольору, адже тут заявлено 122% охоплення простору sRGB, 102% — NTSC і 98% — Adobe RGB. Шанувальників ігор порадує швидкий відгук (1 мс MPRT), відмінна «герцовка» (165 Гц) і безліч спеціалізованих технологій та функцій, а саме AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, а також Shadow Control (остання відповідає за висвітлення темних зон кадру ).
Монітор AOC 27G2SPAE отримав IPS-матрицю і підтримує роздільну здатність 1920x1080, що з урахуванням великої діагоналі забезпечить не найменший розмір пікселя (0.31 мм). До плюсів картинки відносяться широкі кути огляду та гідні показники яскравості (до 350 ниток), а до звичних для IPS мінусів – невисока статична контрастність 1000:1. Модель примітна великою кількістю інтерфейсів підключення: їх всього 4, у тому числі VGA, DisplayPort v 1.2 і пара HDMI. Також тут передбачені два вбудовані 2-ватні динаміки, тому аудіосистема для ПК не обов'язкова.
Купити AOC 27G2SPAE 27 "
Усі ціни 30 →Монитор 27" AOC 27G2SPAE/BK, IPS, 165Гц, 1 мс, VGA, HDMI, DP, колонки, чер | 8 407 грн. |
Монитор AOC 27G2SPAE/BK | 8 459 грн. |
Монітор AOC 27G2SPAE/BK Black/Red | 8 379 грн. |
Игровой монитор AOC 27" 27G2SPAE/BK | 8 379 грн. |
Монітор AOC 27G2SPAE/BK | 8 622 грн. |