Монітор MSI G274F 27 " чорний
Відео 1Фото 5 |
MSI G274F 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 1 мс
Частота:180 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити MSI G274F 27 " чорний
Усі ціни 9 →Монітор MSI G274F | 8 567 грн. |
MSI G274F | 10 450 грн. |
УЦИНКА! Монитор 27" IPS G274F MSI # G274F # | 6 066 грн. |
Монітор MSI G274F komputerowy 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Cza | 9 266 грн. |
Монітор MSI G274FES 1192767 | 9 900 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди