Монітор AOC C27G2U 27 " чорний
Відео 3Фото 5 |
Закрити
Шапка
AOC C27G2U 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC C27G2U 27 " чорний
ЖК монитор AOC C27G2U CurvedСверхбыстрый изогнутый 27-дюймовый монитор с VA-матрицей, частотой обновления 165 Гц, временем отклика 1 мс и поддержкой FreeSync PremiumИдеальны Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 12 957 грн. |
РК монітор AOC C27G2U Curved | 15 548 грн. | Продавець: Texnover |
РК монітор AOC C27G2U CurvedВивчіть особливості монітора AOC C27G2U
Ми протестували екран для вас, включаючи колірний обхват, максимальну яскравість, підсвічування, баланс білого і середню дельту E. Ми виміряли ключові параметри, щоб дати вам уявлення про всі можливі варіанти використання панелі. Ми також підготували короткий огляд і список переваг і недоліків монітора.
О... щегляд Saren
Монітор для геймерів. Практично повний колірний обхват простору RGB і хороше заводське калібрування забезпечують зображення з яскравими і насиченими кольорами. Екранне меню тут, на жаль, повільне, і кожне натискання призупиняє все вікно для відтворення повільної анімації. Крім того, функціональні кнопки, що являють собою виїмку в корпусі, важко натискати, щоб перемістити монітор. Крім того, максимальна яскравість не є найвищою, досягаючи лише 251 кандел. З цієї причини при сильному денному світлі зображення буде темним і важко читабельним. З іншого боку, екран має високу контрастність, що робить чорні кольори глибшими, а темні сцени чіткішими. Крім того, виробник передбачив USB-хаб і кілька відеороз'ємів. Це дозволить вам підключати до екрану старіші пристрої, а також периферію.
Мінуси
- Грубе екранне меню
- Низька максимальна яскравість
- Важкі в управлінні функціональні клавіші
Плюси
- Акуратні роз'єми
- Хороше заводське калібрування
- Висока контрастність
- Повне охоплення колірного простору sRGB
Відкрийте для себе ігровий монітор AOC C27G2U Curved з кутом огляду 360 градусів
Отримайте додаткову перевагу над суперником з ігровим монітором AOC C27G2U Curved. Вражаюча динаміка та точна передача кольорів. І отримайте додаткову зброю в бою завдяки блискавичній реакції сенсора. Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 12 961 грн. |
РК монітор AOC C27G2U CurvedВивчіть особливості монітора AOC C27G2U
О... щегляд Saren
Монітор для геймерів. Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 12 951 грн. |
Серія AOC GAMING (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 8 767 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 14 599 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED VA, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 9 534 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 5 551 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 10 890 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 6 620 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 8 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
від 7 718 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 11 779 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync
від 9 100 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, *VA, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 8 100 грн.
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 10 949 грн.
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 14 880 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 9 261 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), AH-IPS, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 9 063 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium
від 22 160 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 9 430 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 9 790 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 15 499 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 9 600 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium
АксесуариВсі аксесуари для AOC C27G2U →
Відеоогляди
AOC 27G2U Распаковка и Первое Знакомство с Игровым Монитором
2 травня 20219 268 переглядів
✅27" Игровой Монитор AOC C27G2U/BK - ОБЗОР
30 січня 202314 764 перегляда
Обзор на геймерские мониторы C27G2U и C27G2AE!
5 жовтня 202128 204 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 968 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 561 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 7 319 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 10 070 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible